Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 303 18 59

info@armadaenerji.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ

GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ

Projeden montaja kalite - Kurulumda uzman ekip 

Güneş enerjisi sistem fiyatı/maliyeti en düşük sistemler olduğundan günümüzde tercih edilen yenilenebilir enerji kaynaklarının başında gelmektedir. Ayrıca GES sistemleri sınırsız, temiz, depolaması kolaydır. Trafik ışıklarından fabrika çatılarına kadar GES sistemini birçok alanda görmeniz mümkündür.

 

Ekonomik güvenilir montaj sistemleri                               

Güneş enerjisi santralleri ile elektrik üretimi;

Kolay kurulum avantajının yanı sıra, uzun ömürlü, çevreci ve düşük işletme maliyeti avantajları ile kullanım kolaylığı sunan enerji üretim şeklidir. Güneşten elde edilen enerji aynı zamanda sürdürülebilir enerji özelliği taşımaktadır. Yapılan analizler, güneş enerjisine yapılan yatırımın tarımdan daha karlı olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin iklim şartlarının oldukça elverişli olması e diğer enerji yatırımlarına oranla güneş enerjisi santrallerinin fiyat avantajının olması, güneş enerjisi yatırımlarına olan ilgiyi gün geçtikçe arttırmaktadır.

Güneş enerji santrali kurmak için birçok malzeme kullanılmakta olup, güneş enerjisi santrali yatırım maliyeti de kullanılacak malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. GES kurulum maliyetleri, zeminin özellikleri, yöresel olarak kar ve rüzgar yükü gibi faktörlerin değişkenlik göstermesi, arazinin eğimlerinin değişkenliği, kullanılan ekipmanlar ve tasarım durumuna göre her saha için farklılık gösteren bir konudur. Güneş enerjisi santral yatırımları için finansman seçeneklerinin yanı sıra, devletin de çok ciddi teşvikleri vardır. GES yatırımları, diğer yenilenebilir enerji kaynaklarına nazaran özel bir devler teşviki almaktadır. Üretilen her MW/h başına, 133USD devlet garantili üretim bedeli alınabilen güneş enerjisi santrallerinde, yatırım maliyetleri de azalmaktadır.

Bizi Arayın +90 850 303 18 59

Bizi Arayın +90 850 303 18 59

Yeni Mah, Şht. Şenol Ergün Sk. No:30 D:1, Küçükçekmece / İstanbul
+90 850 303 18 59
+90 850 303 18 59
info@armadaenerji.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ